آیا اپل آیفون پرو را با صفحه نمایش خمیده خواهد ساخت؟

آیا اپل آیفون پرو را با صفحه نمایش خمیده خواهد ساخت؟

جدیدترین شایعات منتشر شده درباره‌ی « آیفون پرو » (iPhone Pro)، حاکی از آن است که این گوشی با صفحه نمایش خمیده راهی بازار خواهد شد.

 

در چند روز گذشته شایعات مختلفی درباره‌ی ساخت آیفون 5.8 اینچی که احتمال دارد با نام آیفون پرو عرضه شود، منتشر شده است. به احتمال زیاد این گوشی یک صفحه نمایش OLED خواهد داشت و در سال 2017 راهی بازار می‌شود.

در شایعات جدید گفته شده که این تلفن همراه هوشمند یک صفحه نمایش خمیده خواهد داشت که لبه‌های گوشی را از بین می‌برد. در قسمت خمیده دکمه‌های مجازی قرار گرفته تا کاربران با آن‌ها کار کنند. البته شرکت اپل حق ثبت صفحه نمایش خمیده را در سال 2013 ثبت کرده بود و احتمال دارد که این ایده در چند سال آینده به حقیقت تبدیل شود. این شرکت در سال 2011 هم حق ثبت دیگری داشت که به ساخت یک آیفون کاملا گرد و کره‌ای شکل اشاره می‌کرد. در این ایده هم آیفون هیچ گونه لبه‌ای نداشت و صفحه نمایش دورتادور گوشی را دربر گرفته بود. در ادامه می‌توانید تصاویر از حق ثبت‌های اپل برای ساخت یک گوشی با صفحه نمایش خمیده را مشاهده کنید:

 

 

 

 

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

 

 

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,آیفون

 

 

 

علاقه‌ی اپل به ساخت آیفون‌هایی با صفحه نمایش بزرگ‌تر قابل انکار نیست. این شرکت برای رقابت با سامسونگ که گوشی‌هایی با صفحه نمایش بزرگ عرضه کرده، قصد دارد محصولاتی بزرگ‌تر راهی بازار کند.

 

 

 

اخبار تکنولوژی - دیجی کالامگ

 

مطالب مرتبط