close
تبلیغات در اینترنت
از امروز آیفون خود را به روز کنید

مجله ی سرگرمی و تفریحی
کمپانی اپل اعلام کرد با به بازار آمدن ios ورژن 8.4 برنامه اپل میوزیک و دسترسی به ایستگاهای رادیویی که در حال راه اندازی هستند را ارائه می دهد. برنامه اپل میوزیک با دسترسی آنلاین قابلیت اتصال به ایستگاه های رادیویی و استفاده از لیست آهنگ را به صورت زنده دارد. شرکت اپل اعلام کرد کاربران با آپدیت سیستم عامل خود به نسخه 8.4 می توانند از برنامه های این ایستگاه رادیویی به صورت زنده در زمان مشخص از 8 صبح تا 4 بعداز ظهر به وقت انگلستان استفاده کنند. در آینده بر این زمان دسترسی اضافه خواهد شد. گفتنی است؛ این…

از امروز آیفون خود را به روز کنید

09 / 04 / 1394

از امروز آیفون خود را به روز کنید

کمپانی اپل اعلام کرد با به بازار آمدن ios ورژن 8.4 برنامه اپل میوزیک و دسترسی به ایستگاهای رادیویی که در حال راه اندازی هستند را ارائه می دهد.

برنامه اپل میوزیک با دسترسی آنلاین قابلیت اتصال به ایستگاه های رادیویی و استفاده از لیست آهنگ را به صورت زنده دارد.
شرکت اپل اعلام کرد کاربران با آپدیت سیستم عامل خود به نسخه 8.4 می توانند از برنامه های این ایستگاه رادیویی به صورت زنده در زمان مشخص از 8 صبح تا 4 بعداز ظهر به وقت انگلستان استفاده کنند. در آینده بر این زمان دسترسی اضافه خواهد شد.
گفتنی است؛ این کمپانی پیغامی تحت عنوان آپدیت سیستم عامل نمی دهد و کاربران باید 
با مراجعه به general setting وکلیک کردن بر روی software update می توانند ورژن جدید ios را دانلود و نصب کنند.

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر