close
تبلیغات در اینترنت
بازی معروف Flappy Bird + دانلود برای آندروید

مجله ی سرگرمی و تفریحی
در این بازی ساده شما نقش یک پرنده را در اختیار دارید که باید از موانع مسیر عبور کند.کنترل این پرنده تنها با یک کلیک در صفحه رخ می دهد ولی همین سادگی می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم کند. تصمیم گرفتیم تا آخرین نسخه منتشر شده این بازی جالب را برای بار دیگر دراینجا قرار دهیم تا علاقه مندان بتوانند از آن لذت ببرند.از جمله ویژگی های اصلی این بازی می توان به گرافیک جالب، اعتیاد آوری و مناسب بودن آن برای رقابت با دوستان اشاره کرد. دانلود در ادامه ی مطلب لیـنک دانلـود مسـتقیم حجم فایـل : 1 مگابایت…

بازی معروف Flappy Bird + دانلود برای آندروید

24 / 04 / 1394

بازی معروف Flappy Bird + دانلود برای آندروید

در این بازی ساده شما نقش یک پرنده را در اختیار دارید که باید از موانع مسیر عبور کند.کنترل این پرنده تنها با یک کلیک در صفحه رخ می دهد ولی همین سادگی می تواند شما را برای مدتی طولانی سرگرم کند.

تصمیم گرفتیم تا آخرین نسخه منتشر شده این بازی جالب را برای بار دیگر دراینجا قرار دهیم تا علاقه مندان بتوانند از آن لذت ببرند.از جمله ویژگی های اصلی این بازی می توان به گرافیک جالب، اعتیاد آوری و مناسب بودن آن برای رقابت با دوستان اشاره کرد.

دانلود در ادامه ی مطلب


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر