close
تبلیغات در اینترنت
بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز

مجله ی سرگرمی و تفریحی
calsh of clans town hall 11 بازی کلش آف کلنز بهترین چیدمان تاون هال 11 بهترین مپ های بازی کلش آف کلنز بهترین مپ های کلش آف کلنز بهترین مپ های کلش آف کلنز برای ت

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز

01 / 10 / 1394

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز

بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز

همانطور که اطلاع دارید ، کمپانی سوپرسل به تازگی آپدیت بزرگ بازی کلش آف کلنز ( Clash Of Clans ) را منتشر کرده است.یکی از بزرگترین ویژگی های جدید این بروزرسانی ، اضافه شدن تاون هال ۱۱ می باشد.با اضافه شدن این تاون هال جدید حتما شما هم نیازمند یک چیدمان یا همان مپ خوب برای آن هستید.در این مطلب بهترین مپ های تاون هال ۱۱ بازی کلش آف کلنز را در ۴ استراتژی وار ( War ) تروفی ( Trophy ) هیبرید ( Hybrid ) و فارمینگ ( Farming ) را برای شما آمده کرده ایم که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

 

بهترین مپ های وار برای تاون هال ۱۱

این نوع مپ برای جنگ قبیله ای یا همان کلن وار به کار می رود.

بهترین مپ های فارمینگ یا حفاظت از منابع برای تاون هال ۱۱

این مپ بهترین مدل برای حفاظت از منابع می باشد و برای بازیکنانی که در لول های پایین تر از ۱۰۰ هستند، این نوع مپ پیشنهاد می شود. در این نوع مپ، تاون هال بیرون گذاشته شده و در عوض منابع در قلب مپ قرار می گیرند. با این روش، منابع شما در یک حمله، کمترین آسیب را خواهند دید.

بهترین مپ های تروفی یا افزاش کاپ برای تاون هال ۱۱

برخلاف مپ فارمینگ؛ در این مدل تاون هال در مرکز مپ قرار می گیرد. این مدل برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند در یک حمله، کاپ زیادی را از دست بدهند، بنابراین در این روش به حفاظت منابع، توجه زیادی نمی شود.

بهترین مپ های هیبرید برای تاون هال ۱۱

همانگونه که از نام آن پیداست، این مدل ترکیبی از فارمینگ و تروفی است. یعنی در عین حال که به حفاظت منابع توجه می شود، برای عدم از دست رفتن کاپ ها هم تلاش می شود.

امیدواریم که این مپ ها مورد توجه شما قرار گرفته باشد.


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر