ترفند مجذوب کردن

شیفتگی و عاشقی یک نوع وابستگی است.  بنابراین برای اینکه فردی را شیفته خود سازید، بکوشید نیازهای احساسی و معنوی وی را برآورده سازید، تا وی را وابسته خویش کنید.

با این راه و روش ها مردان خود را عاشق کنید

بلند پرواز باشید:

اگر شما مرد حمایتگر و قهرمانی بخواهید که مشکلاتتان را حل کند به صورتی که نیازبه کار کردن نداشته باشید ، باید بدانید برای هیچ مردی جذاب نخواهید بود .

زندگی شما باید با برنامه و دارای هدف باشد و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش نمایید . زندگی هدف دار نمی تواند یک زندگی کسل کننده باشد بلکه یک زندگی هیجان انگیز است . این زندگی برای آقایان جذابیت دارد.

به خودتان رسیدگی کنید:

تفاوتی نمی کند که ماه یا چند سال از رابطه تان گذشته باشد ، مهم این است که شما باید مانند اوایل رابطه به ظاهرتان برسید و نباید به دلیل راحتی با همسرتان خود را رها کنید .

همیشه برای زیباتر به نظر رسیدن تلاش نمایید و فکر کنید که دیدار اولتان است و با این دیدار می خواهید او را جذب زیبایی خود سازید. اگر برای ظاهر و زیبایی تان ارزش قائل شوید، از نظر دیگران نیز زیبا خواهید بود.

ظاهر خوب داشته باشید:
موثرترین کارهایی که برای عاشق کردن مردان باید انجام دهید
عاشق کردن مردان با رفتارهای مناسب

خودتان را تغییر دهید:

خودتان را تغییر دهید و سعی کنید آدم دیگری شوید. ورزش کنید، برای خود وقت بگذارید و به آرایشگاه بروید.تکیه گاه باشید:

اگر می خواهید همسرتان را بیش از پیش به خود جذب کنید و دل او را ببرید ، یک تکیه گاه برای او باشید طوری که او بتواند بر روی شما حساب کند .
زندگی زناشویی فراز و فرودهایی دارد و سراسر خوشی و شادی نیست پس در زمان هایی که به شما احتیاج دارد مانند زمانی که شغل اش را از دست داد یا مریض و افسرده شد، کنارش باشید و زیر گوشش زمزمه می کنید:تو تنها نیستی.

با او بحث کنید و کم نیاورید:

بیش تر مردها دختری را دوست دارند که با آنان بحث کند و از امور جهان آگاهی داشته باشد و عاشق این هستند که به آنها نشان دهید آی کیوی بالایی دارید.

روش های دلبری از دوست پسر
عاشق کردن و وابسته کردن مردان
چگونگی عاشق کردن مردان


ابراز احساسات

اگر می خواهید مرد مورد علاقه تان را اسیرخود کنید از ابراز احساسات غافل نشوید.

مطالب مرتبط