close
تبلیغات در اینترنت
تزریق بوتاکس

مجله ی سرگرمی و تفریحی
بوتاکس سمّی است که توسط باکتری به نام کلوستریدیوم بوتولینوم تولید میشود. کاربردهای متعددی در طب داردو در مبحث زیبایی پوست‌ برای از میان بردن چین و چروک هآئی که به دلیل فعالیت بیش از حد ماهیچه‌ها بوجود آمده‌اند استفاده میشود. بوتاکس بطور موقت این ماهیچه ها را فلج میکند و چروکها ناپدید میشوند .اثر این دارو بین 4 تا ۶ ماه می‌باشد. انواع آن بوتاکس و دیسپورت میباشد. بوتاکس برای رفع چین  پیشانی  ,  خط اخم ,   همچنین بالا  بردن انتهای ابرو , رفع چروک دور چشم و لب ,  کاهش…

تزریق بوتاکس

08 / 04 / 1394

تزریق بوتاکس

بوتاکس سمّی است که توسط باکتری به نام کلوستریدیوم بوتولینوم تولید میشود. کاربردهای متعددی در طب داردو در مبحث زیبایی پوست‌ برای از میان بردن چین و چروک هآئی که به دلیل فعالیت بیش از حد ماهیچه‌ها بوجود آمده‌اند استفاده میشود. بوتاکس بطور موقت این ماهیچه ها را فلج میکند و چروکها ناپدید میشوند .اثر این دارو بین 4 تا ۶ ماه می‌باشد.

انواع آن بوتاکس و دیسپورت میباشد. بوتاکس برای رفع چین  پیشانی  ,  خط اخم ,   همچنین بالا  بردن انتهای ابرو , رفع چروک دور چشم و لب ,  کاهش تعریق در کف دست و زیر بغل استفاده میشود.

عوارض آن در صورتی که توسط متخصص ماهر انجام شود کم و مراقبت خاصی نیاز ندارد .

تزریق آن سن خاصی ندارد.


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر