close
تبلیغات در اینترنت
تمامی فرمول های ریاضی را یکجا در تلفن همراهتان داشته باشید + دانلود

مجله ی سرگرمی و تفریحی
برای کسانی که در رشته ریاضی تحصیل می کنند،به همراه داشتن همیشگی فرمول های این درس می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.مشاهده دائمی و همیشگی این فرمول ها می تواند سبب یادگیری راحتتر آنها شود. یک نرم افزار آموزشی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد که در آن اکثر و شاید بتوان گفت تمام فرمول های مربوط به ریاضی و فرمول هایی مربوط به درس فیزیک در آن گنجانده شده است. این نرم افزار امکان محاسبه فرمول هایی که به آن می دهید را نیز دارا می باشد و به این ترتیب می توانید با نصب آن در گوشی همراه اندرویدی خود همیشه…

تمامی فرمول های ریاضی را یکجا در تلفن همراهتان داشته باشید + دانلود

11 / 04 / 1394

تمامی فرمول های ریاضی را یکجا در تلفن همراهتان داشته باشید + دانلود

برای کسانی که در رشته ریاضی تحصیل می کنند،به همراه داشتن همیشگی فرمول های این درس می تواند بسیار مثمر ثمر باشد.مشاهده دائمی و همیشگی این فرمول ها می تواند سبب یادگیری راحتتر آنها شود.


یک نرم افزار آموزشی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی می باشد که در آن اکثر و شاید بتوان گفت تمام فرمول های مربوط به ریاضی و فرمول هایی مربوط به درس فیزیک در آن گنجانده شده است.

این نرم افزار امکان محاسبه فرمول هایی که به آن می دهید را نیز دارا می باشد و به این ترتیب می توانید با نصب آن در گوشی همراه اندرویدی خود همیشه به سیل عظیمی از اطلاعات مربوط به ریاضی دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.
نکته:در نسخه جدید کیفیت تصاویر افزایش یافته است.


دانلود Math Expert Pro v3.1.1 //در حال کار
راهنما ---

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر