close
تبلیغات در اینترنت
دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9

مجله ی سرگرمی و تفریحی
دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9   مخصوص اندروید 2.3 و بالاتر دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9 – نرم افزار ضبط تماس در حال حاضر یکی از پر کابردترین نرم افزار هایی است که در میان دستگاهای اندروید مانند گوشی و تبلت ها مورد استفاده قرار میگرد . این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که از تماس های ضروری یا حتی غیرضروری خود بک آپ بگیرید ؛ در واقع آن ها را ضبط کنید و در کارت حافظه نگهداری کنید . حتی با استفاده از این نرم افزار هر گونه صدا های اطراف…

دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9

08 / 04 / 1392

دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9

دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9

 

مخصوص اندروید 2.3 و بالاتر

دانلود اپلیکیشن ضبط تماس – Call Recorder Full v1.5.9 – نرم افزار ضبط تماس در حال حاضر یکی از پر کابردترین نرم افزار هایی است که در میان دستگاهای اندروید مانند گوشی و تبلت ها مورد استفاده قرار میگرد . این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که از تماس های ضروری یا حتی غیرضروری خود بک آپ بگیرید ؛ در واقع آن ها را ضبط کنید و در کارت حافظه نگهداری کنید .

حتی با استفاده از این نرم افزار هر گونه صدا های اطراف را هم میتوانید ضبط و دسته بندی کنید . از ویژگی های دیگر این نرم افزار میتوان به تغییر کیفیت صدا های ضبط شده ، امکان آرشیو صداهای ضبط شده اشاره کرد . برنامه از اکثر گوشی های اچ تی سی، سونی و سامسونگ پشتیبانی می کند. در ضمن برنامه از روشی چدید برای ضبط مکالمه استفاده می کند که نام این روش caf است.


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر