close
تبلیغات در اینترنت
دانلود بازی آنلاین جنگ ساحلی + دیتا

مجله ی سرگرمی و تفریحی
شرکت Supercell بیشتر به خاطر بازی جنگ قبیله ها یا Clash of Clans مشهور شده است اما تعدادی از سایر محصولات این شرکت نیز توانسته اند در بازار به محبوبیت بسیار زیادی دست یابند. بازی جنگ ساحلی در بسیاری از زمینه ها مشابه محصول قبلی این شرکت است با این تفاوت که در آن شما کنترل نیروهای مدرن تر و به روز تری را در اختیار دارید. در این بازی شما باید با نیروهای دشمنان خود مبارزه کنید و سعی کنید تا جزایر تحت کنترل آن ها را تسخیر کنید. با این روش شما می توانید درآمد خود را افزایش داده و نیروهای بهتری را بسازید.…

دانلود بازی آنلاین جنگ ساحلی + دیتا

24 / 04 / 1394

دانلود بازی آنلاین جنگ ساحلی + دیتا

شرکت Supercell بیشتر به خاطر بازی جنگ قبیله ها یا Clash of Clans مشهور شده است اما تعدادی از سایر محصولات این شرکت نیز توانسته اند در بازار به محبوبیت بسیار زیادی دست یابند.


بازی جنگ ساحلی در بسیاری از زمینه ها مشابه محصول قبلی این شرکت است با این تفاوت که در آن شما کنترل نیروهای مدرن تر و به روز تری را در اختیار دارید.

در این بازی شما باید با نیروهای دشمنان خود مبارزه کنید و سعی کنید تا جزایر تحت کنترل آن ها را تسخیر کنید. با این روش شما می توانید درآمد خود را افزایش داده و نیروهای بهتری را بسازید.

این بازی در حال حاضر کاربران بسیار زیادی دارد و در رده بندی بازی های آندرویدی در میان 10 نرم افزار برتر قرار گرفته است.

راهنما
نسخه: آخرین نسخه معرفی شده در گوگل • اجرا در: اندروید 4.0.3 و بالاتر
بازی جنگ ساحلی +دانلود

 

 بازی جنگ ساحلی +دانلود

 

 بازی جنگ ساحلی +دانلودبعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر