close
تبلیغات در اینترنت
دانلود برنامه ریموت دسکتاپ - آندروید

مجله ی سرگرمی و تفریحی
"MRD "نرم افزاری است که با استفاده از آن و از طریق شبکه داخلی بی سیم یا شبکه های اینترنتی می توانید دستگاه خود را از راه دور کنترل کنید،همچنین می توانید از این طریق فایل ها را میان دو دستگاه جا به جا کرده و کلیه عملکردهای کامپیوترتان را خارج از خانه تحت نظر داشته باشید.از جمله امکانات این نرم افزار می توان به اتصال ایمن، مدیریت چندین اتصال، مشاهده ویدیو و اهنگ با حداقل میزان استفاده پهنای باند و ... اشاره کرد.اگر تا به حال در محیط خارج از خانه نیاز داشته اید که به اطلاعات رایانه تان دسترسی داشته…

دانلود برنامه ریموت دسکتاپ - آندروید

25 / 04 / 1394

دانلود برنامه ریموت دسکتاپ - آندروید

"MRD "نرم افزاری است که با استفاده از آن و از طریق شبکه داخلی بی سیم یا شبکه های اینترنتی می توانید دستگاه خود را از راه دور کنترل کنید،همچنین می توانید از این طریق فایل ها را میان دو دستگاه جا به جا کرده و کلیه عملکردهای کامپیوترتان را خارج از خانه تحت نظر داشته باشید.

از جمله امکانات این نرم افزار می توان به اتصال ایمن، مدیریت چندین اتصال، مشاهده ویدیو و اهنگ با حداقل میزان استفاده پهنای باند و ... اشاره کرد.

اگر تا به حال در محیط خارج از خانه نیاز داشته اید که به اطلاعات رایانه تان دسترسی داشته باشید، یا اینکه دستگاهتان را از راه دور کنترل کنید می توانید با استفاده از نرم افزار MRD این کار را انجام دهید.

 

راهنما
نسخه: 8.1 • اجرا در: اندروید 4.0 و بالاتر.
برنامه ریموت دسکتاپ +دانلود

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر