close
تبلیغات در اینترنت
دانلود برنامه پخش موسیقی Axif Music Player برای آندروید

مجله ی سرگرمی و تفریحی
کی از پرطرفدارترین نرم افزارهای پخش موسیقی که در مدت زمان کوتاه ورود به بازار توانست در میان کاربران طرفداران بسیاری پیدا کند نرم افزار نام دارد Axif Music Player. این نرم افزار به امکاناتی همانند:اکولایزر، جست و جو و رابط کاربری ساده مجهز است که می تواند امکان دسترسی به آلبوم، خواننده و لیست پخش را به راحتی فراهم کند. همچنین کاربران می توانند با استفاده از دو ویجت در اندازه مختلف این برنامه را کنترل کنند. از جمله ویژگی های خوب این نرم افزار می توان به سرعت بالا، حجم کم، قابلیت ساخت و اصلاح فهرست…

دانلود برنامه پخش موسیقی Axif Music Player برای آندروید

25 / 04 / 1394

دانلود برنامه پخش موسیقی Axif Music Player برای آندروید

کی از پرطرفدارترین نرم افزارهای پخش موسیقی که در مدت زمان کوتاه ورود به بازار توانست در میان کاربران طرفداران بسیاری پیدا کند نرم افزار نام دارد Axif Music Player.

این نرم افزار به امکاناتی همانند:اکولایزر، جست و جو و رابط کاربری ساده مجهز است که می تواند امکان دسترسی به آلبوم، خواننده و لیست پخش را به راحتی فراهم کند. همچنین کاربران می توانند با استفاده از دو ویجت در اندازه مختلف این برنامه را کنترل کنند.

از جمله ویژگی های خوب این نرم افزار می توان به سرعت بالا، حجم کم، قابلیت ساخت و اصلاح فهرست پخش، اکولایزهای متنوع و ... اشاره کرد.

راهنما
نسخه: 1.0.1 • اجرا در: اندروید 4.1 و بالاتر

 

برنامه پخش موسیقی Axif Music Player +دانلود
برنامه پخش موسیقی Axif Music Player +دانلود

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر