close
تبلیغات در اینترنت
دلیل کاهش بازدید از وبلاگ‌ها چیست؟

مجله ی سرگرمی و تفریحی
اگر وبلاگ‌نویس هستید و بازدید وبلاگتان کاهش یافته، با انجام اصول اساسی "سئو" می‌توانید سبب افزایش بازدید وبلاگتان شوید. برخی از وبلاگ‌ها بازدیدکننده زیادی ندارند و سوالی که ذهن نویسندگان آنها را به خود مشغول کرده است این است که چه کاری باید انجام دهند تا بازدید وبلاگشان افزایش پیدا کند؟در پاسخ به این اشخاص باید گفت که حقیقت این است که جذب بازدیدکننده برای یک سایت یا وبلاگ فرآیندی ترکیبی و زمان‌بر است، یعنی چند فاکتور مهم را باید مد نظر قرار دهید تا بازدید وبلاگ روندی رو به رشد…

دلیل کاهش بازدید از وبلاگ‌ها چیست؟

09 / 04 / 1394

دلیل کاهش بازدید از وبلاگ‌ها چیست؟

اگر وبلاگ‌نویس هستید و بازدید وبلاگتان کاهش یافته، با انجام اصول اساسی "سئو" می‌توانید سبب افزایش بازدید وبلاگتان شوید.

برخی از وبلاگ‌ها بازدیدکننده زیادی ندارند و سوالی که ذهن نویسندگان آنها را به خود مشغول کرده است این است که چه کاری باید انجام دهند تا بازدید وبلاگشان افزایش پیدا کند؟

در پاسخ به این اشخاص باید گفت که حقیقت این است که جذب بازدیدکننده برای یک سایت یا وبلاگ فرآیندی ترکیبی و زمان‌بر است، یعنی چند فاکتور مهم را باید مد نظر قرار دهید تا بازدید وبلاگ روندی رو به رشد داشته باشد که انتشار مطالب مفید و کاربر پسند و به روزرسانی مناسب (به طور مثال هر چند روز یک بار) جزء مهم ترین آن‌ها است، همچنین تیتر مطالبتان باید حتی‌الامکان نزدیک به آن چیزی باشد که مخاطبان به دنبالش هستند، محتوا نیز باید بیشتر به صورت متنی و کمتر به صورت تصویر باشد، البته بهترین شیوه درج متن به اندازه مناسب و چند تصویر در کنار آن است.

 
فاکتور بعدی، رعایت دیگر اصول "سئو" یا همان بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است که خود موارد زیادی را شامل می‌شود، به طور مثال اجتناب از کپی مستقیم مطالب دیگران بدون درج لینک به صفحه مقصد، درج مطالب با عناوین غیر مرتبط با موضوع اصلی، استفاده نکردن از متا تگ‌ها، وجود خطاهای کدنویسی در قسمت html صفحه، کم بودن مطالب سایت، تبادل لینک با وبلاگ‌های غیر مرتبط و … می‌تواند تاثیر منفی در جذب بازدیدکننده برای وبلاگ شما داشته باشد.

به هر صورت در مجموع بهترین شیوه برای افزایش بازدیدها، انتشار محتوای مفید و کاربر پسند و در کنار آن تبادل لینک با وبلاگ‌های همکار و مرتبط است، به این ترتیب هرچه که بر سابقه وبلاگتان افزوده می‌شود، به تدریج بازدیدهای آن نیز افزایش می‌یابد.
منبعhttp://www.yjc.ir:

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر