close
تبلیغات در اینترنت
زیباترین جنگل‌های ابر دنیا
تبلیغات بنری
تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل های ابر دنیا را معرفی می کنیم.جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم همیشه سبز را به وجود می آورند.تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل های ابر دنیا را معرفی می کنیم:10. جنگل شولا، هند جنگل شولا در گهات غربی در جنوب هند واقع شده است   جنگل شولا در گهات غربی در جنوب هند…
زیباترین جنگل‌های ابر دنیا

تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل های ابر دنیا را معرفی می کنیم.

جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم همیشه سبز را به وجود می آورند.

تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل های ابر دنیا را معرفی می کنیم:

10. جنگل شولا، هند

جنگل ابر, تشکیل جنگل های ابر

جنگل شولا در گهات غربی در جنوب هند واقع شده است

 

جنگل شولا در گهات غربی در جنوب هند واقع شده است. این درختان در مراتع سبز منطقه و به صورت دسته دسته پراکنده شده اند. این جنگل همچنین خانه بعضی گونه های رو به انقراض گیاهان و جانوران است از جمله بز کوهی نیلگیری و گل بنفش رنگ و زیبای Neelakurinji که هر 12 سال شکوفه می زند!! با قدم زدن در ابرهای این جنگل حس فوق العاده ای به شما دست خواهد داد.

9. جزایر قناری، اسپانیا

 جنگل ابر, تشکیل جنگل های ابر

  جزایر قناری در ساحل جنوبی مراکش قرار گرفته و یکی از مناطق خودمختار اسپانیا به شمار می رود

 

این مجمع الجزایر اسپانیایی که در ساحل جنوبی مراکش قرار گرفته و یکی از مناطق خودمختار اسپانیا به شمار می رود. وقتی در جنگل های قناری هستید آبشاری از ابرها که از تپه پایین می روند یا رنگین کمان هایی که در اطراف شما شکل می گیرند مناظر همیشگی هستند.

8. El Cielo Biosphere، مکزیک

  جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

 El Cielo Biosphere در یکی از ایالت های جنوبی مکزیک و در کنار خلیج مکزیک قرار گرفته است

 

این جنگل در یکی از ایالت های جنوبی مکزیک و در کنار خلیج مکزیک قرار گرفته است. مسیرهای پیاده روی در این جنگل ابر از میان دهکده های کوچک با مردم بسیار مهربان عبور می کند. به همین دلیل روش بسیار خوبی برای درک فرهنگ مکزیکی است.

7. پارک ملی اسپرینگ بروک، استرالیا

   جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

پارک ملی اسپرینگ بروک بر روی یک آتشفشان قدیمی در جنوب شهر بریزبین قرار گرفته است

 
این پارک بر روی یک آتشفشان قدیمی در جنوب شهر بریزبین قرار گرفته است. این جنگل نیمه گرمسیری باران خیز ترین نقطه استرالیاست که یکی از نادر ترین درختان جنگل های بارانی نیز فقط در این جنگل یافت می شود.

6. کوه تاراناکی، نیوزلند

 جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

کوه آتشفشانی تاراناکی در سواحل غربی جزیره ی شمالی نیوزیلند واقع شده است

 
اگر نیوزلند را ببینید خواهید فهمید که چرا فیلم ارباب حلقه ها در اینجا فیلم برداری شده است. اگر در زیر ابرهای گردان کوه آتشفشانی تاراناکی راه بروید می توانید تجسم کنید که بازی کردن در این فیلم چه حسی دارد!

5. Tandayapa Mindo، اکوادور

  جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

جنگل Tandayapa Mindo در جنوب غربی پایتخت اکوادور قرار دارد

 
این جنگل در جنوب غربی پایتخت اکوادور قرار دارد، در تمام طول سال سبز است و بهشتی برای دوستداران پرندگان به شمار می رود. پوشش گیاهی این منطقه را درختانی که از خزه و ارکید پوشیده شده اند تکمیل می کنند و حیات وحش آن مملو از پرنده های نادر است.

4. جنگل ابر کوه های سیمین، اتیوپی

   جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

 پارک ملی سیمین (Simien) جزء میراث جهانی یونسکو می باشد

 
پارک ملی سیمین (Simien) جزء میراث جهانی یونسکو می باشد. این جنگل خانه گرگ اتیوپیایی و بابون گلادا می باشد. جنگل ابر در این نقطه از جهان شباهت زیادی به فیلم های ترسناک دارد!

3. Chiang Mai، تایلند

 جنگل‌,زیباترین جنگل‌ های جهان

 جنگل ابر چیانگ مای بین محلی های منطقه بسیار معروف است

 
جنگل ابر چیانگ مای بین محلی های منطقه بسیار معروف است و همیشه مردم خوشحالی را در این جنگل می بینید که به دنبال جایی برای پیک نیک هستند. این جنگل بکر چند مسیر پیاده روی دارد که به آبشارهای فوق العاده ای منتهی می شوند که در ابر پوشیده شده اند. همچنین این مسیرها به شما کمک می کنند زندگی مناطق روستایی تایلند را بهتر درک کنید.

2. جنگل ابر سالتا، آرژانتین

 تشکیل جنگل های ابر,زیباترین جنگل‌های ابر

سالتا یکی از نقاط معروف گردشگری است و کمی دورتر از شهر جنگل ابر قرار دارد

 

در شمال غربی آرژانتین شهر سالتا قرار دارد. سالتا یکی از نقاط معروف گردشگری است و کمی دورتر از شهر جنگل ابر قرار دارد. در این جنگل ممکن است بازماندگان اینکاها را هم ببینید که براسب سوارند.

1. Monte Verde، کاستاریکا

تشکیل جنگل های ابر,زیباترین جنگل‌های ابر

مونته ورده نام شهر کوچکی در استان پونتارناس کاستاریکا می باشد

 

مونته ورده نام شهر کوچکی در استان پونتارناس کاستاریکا می باشد. در جگل ابر این منطقه انواع ارکید های رنگارنگ را خواهید دید که در اینجا شکوفه می زنند. این جنگل حیرت انگیز در تمام طول سال دانشمندان و دوستداران طبیعت را به خود جذب می کند.


جنگل ابر شاهرود

  تشکیل جنگل های ابر,زیباترین جنگل‌های ابر

 جنگل ابر شاهرود یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین جنگل‌های دنیاست

 

جنگل ابر شاهرود یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین جنگل‌های دنیاست که در 45 کیلومتری شمال شرقی شاهرود در مسیر جاده آزادشهر قرار دارد که در آن می توانید هم نشینی خاطره انگیزی با طبیعت داشته باشید.

 

منبع:118safar.com

زیباترین جنگل‌های مه آلود دنیا - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/330442/زیباترین-جنگل‌های-مه-آلود-دنیا
۵ روز پیش - جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم همیشه سبز را به وجود می آورند.

جنگل ابر - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/جنگل_ابر
جنگل ابر به سه دلیل برای دنیا اهمیت دارد: ... جدی می‌رساند و می‌تواند این جنگل را که بدون شک یکی از منحصر به فردترین و زیباترین زیست‌بوم‌های ایران محسوب می‌شود با ...

زیباترین جنگل ایران - جهانی‌ها

www.jahaniha.ir/irans-beautiful-forests.html
جنگل ابر سمنان از قدیمی‌ترین جنگل های زمین محسوب می‌شود. قدیمی‌ترین، خوش آب و هوا ترین، بکر ترین و البته بدون شک زیباترین جنگل ایران با گونه های نادر گیاهی و ...

عکسهای رویایی از زیباترین جنگل ایران جنگل ابر

www.sefidak.com/entertainment/tourism/زیباترین-جنگل-در-ایران-جنگل-ابر
جنگل یکی از زیباترین جنگلهای جهان به شمار می آید تما جنگل در لا به لای ابرها پنهان شده است , زیباترین جنگل دنیا.

جنگل ابر - آریا زمین

aryazamyn.com › ایران › سمنان › شاهرود › جاذبه گردشگری
رتبه: ۵ - ‏۸ رأی
جنگل ابر از قدیمی ترین و زیباترین و دست نخورده ترین جنگلهای ایران است. قدمت جنگل ابر ... جنگل ابر شاهرود با 35 هزار هکتار وسعت به سه دلیل برای دنیا اهمیت دارد:.

راهنما و اسکان در جنگل ابر

www.jangale-abr.blogfa.com/
حضور پر شور شما را به شهرستان شاهرود-روستای ابر و جنگل ابر تبریک و خیر مقدم عرض نموده. ... جنگل ابر از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای ایران است که با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از ... اهمیت جنگل ابر به سه دلیل برای دنیا اهمیت دارد:.

جنگل ابر شاهرود | جنگل های ایران | طبیعت ایران | شرکت خدمات ...

dsntours.com/jangale-abr-shahrod/
جنگل ابر شاهرود قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است که با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین تقاط شهرستان شاهرود می‌باشد.

خدمات گردشگری جنگل ابر

abrtoor1040.blogfa.com/
جنگل ابر شاهرود قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است که با ... که شاهد تشکیل اقیانوس ابر در این منطقه هستیم که پدیده کم نظیری در دنیا محسوب ...

"جنگل ابر" ازدست نخورده ترین جنگ های ایران

www.yjc.ir/fa/news/4784926/جنگل-ابر-ازدست-نخورده-ترین-جنگ-های-ایران

جنگل ابر از قدیمی ترین و زیباترین و دست نخورده ترین جنگلهای ایران است. قدمت جنگل ابر مربوط به جنگل های هیرکانی است که جزو بقایای دوران سوم زمین شناسی می ...

 

برترینها - زیباترین جنگل‌های مه آلود دنیا

rashed-kamangar.blogfa.com/tag/زیباترین-جنگل‌های-مه-آلود-دنیا
زیباترین جنگل‌های مه آلود دنیا. تشکیل جنگل های ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل های ابر دنیا را معرفی می کنیم.

پاییز طلایی جنگل ابر را ببینید/تصاویر - روزنامه دنیای ...

donya-e-eqtesad.com/SiteKhan/967567
جنگل ابر شاهرود قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین نقاط شهرستان شاهرود است.

زیباترین جنگل های مه آلود دنیا

nazbid.ir/post/?q=زیباترین+جنگل+های+مه+آلود+دنیا
وب‌سایت 118 سفر: تشکیل جنگل هاي ابر به ارتفاع محل و نزدیکی آن به دریا ارتباط دارد. در ادامه شناخته شده ترین جنگل هاي ابر دنيا را معرفی می کنیم.جنگل ابر به ...

زیباترین مسیرهای جنگل‌نوردی از شمال تا جنوب کشور؛افسون ...

www.tourismonline.co/6873/جنگل-سبز-ایران.html
زیباترین مسیرهای جنگل‌نوردی از شمال تا جنوب کشور؛افسون سبزِ جنگل‌های ایران! ... را در نزد گردشگران ايراني، محبوب و جذاب ساخته است، وجود درختان جنگلی پرپشت .... جنگل ابر، رنگین کمان خیره کننده ای پر از تپه‌هاي شيبدار پوشيده از درخت است كه ...

زیباترین جنگل های ابر دنیا + تصاویر - قطره

www.ghatreh.com/news/nn31769462/زیباترین-جنگل-های-ابر-دنیا-تصاویر
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم هÙ.

اخبار جنگل ابر

tnews.ir/Tags/جنگل-ابر
اخبار جنگل ابر. ... مشاهده همه اخبار اخبار جنگل ابر. تلخ و شیرین های محیط زیستی مجلس نهم از زبان ابتکار تلخ و شیرین های محیط زیستی مجلس نهم از زبان ابتکار

زیباترین جنگل های ابر دنیا + تصاویر - مهاجرپلاس

www.news.mohajerplus.com/item/504694_زیباترین-جنگل-های-ابر-دنیا-تصاویر
جنگل ابر به جنگل های مه اندودی گفته می شود که معمولا در نواحی گرمسیری و نیمه گرمسیری وجود دارند و یک اکوسیستم همیشه سبز را به وجود می آورند. تشکیل جنگل های ...

جنگل ابر - تیشینه

www.tishineh.com/touritem/320/320
جنگل ابر علی آباد قسمتی از قدیمی‌ترین و زیباترین جنگلهای هیرکانی است که با گونه‌های گیاهی و جانوری نادر، یکی از زیباترین نقاط دیدنی ایران میباشد. این جنگل ...

عکسهای رویایی از زیباترین جنگل ایران جنگل ابر -آکا - فان گاه

fungah.ir/news/118341
۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آکاایران: جنگل یکی از زیباترین جنگلهای جهان به شمار می آید تما جنگل در لا به لای ابرها پنهان شده است , زیباترین جنگل دنیاn n nn nnn n n n ...

زیباترین-جنگل-های-ابر-دنیا :: tourism management

tourismmanagement.blog.ir/tag/زیباترین-جنگل-های-ابر-دنیا

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «زیباترین-جنگل-های-ابر-دنیا» ثبت شده است - اخبار،اطلاعات و پاور پوینت برای دانشجویان گردشگری و همچنین معرفی اماکن ناشناخت برای ...