عکس هایتان در تلگرام باز نمی شود اینجا کلیک کنید

عکس هایتان در تلگرام باز نمی شود


مشکلاتی از قبیل لود نشدن عکس ها، کند شدن و فضای کم تلفن همراه از جمله مشکلاتی است که کاربران تلگرام با آن سر و کار دارند.

بعد از مدتی که از نرم افزار تلگرام استفاده می کنید با یک مشکل جدی در این پیام رسان مواجه می شوید. فضای کم حافظه گوشی، کاهش سرعت تلفن همراه، و حتی یکی از مهم ترین مشکلات خود نرم افزار، باز نشدن عکس ها است.

اکثر کاربرانی که از تلگرام بر روی تلفن همراهشان استفاده می کنند با این مشکل مواجه هستند. عکس ها و فیلم ها درحال دانلود شدن است که فکر می کنیم یا سرعت اینترنت پایین است و یا نرم افزار تلگرام با مشکل مواجه شده است که با لغو نصب تلگرام و نصب دوباره روی تلفن همراه باز هم مشکل حل نمی شود.
این دلیل می تواند به مقدار حافظه گوشی شما و مقدار پردازنده تلفن همراه شما ارتباط داشته باشد در واقع پس از استفاده زیاد و ذخیره شدن اطلاعات روی تلفن همراه باعث می شود که گوشی از نظر سرعت، عملکرد مناسبی نداشته باشد.
سوالات کاربران:
سلام الان یک هفته اس عکس های تلگرامم باز نمیشه هر کاری هم میکنم باز هم درست نمی شه حتی تلگرامو از رو گوشی پاک کردم و دوباره ریختم ولی باز هم درست نشد چی کارکنم لطفا راهنماییم کنید. اگه زود راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ به سوالات کاربران:

اکثر کاربرانی که زیاد از تلگرام استفاده می کنند به این مشکل بر می خورند. این مشکل چند دلیل می تواند داشته باشد یک، آپدیت تلگرام است که چند روز پیش این نرم افزار به روزرسانی جدیدی را برای کاربرانش ارائه داده است که در صورت نصب نسخه جدید این مشکل برطرف می شود.
در مرحله بعدی قبل از این که نسخه ی آپدیت شده را روی تلفن همراهتان نصب کنید، باید اینترنت را غیر فعال نموده به قسمت تنظیمات گوشی رفته و دیتای نرم افزار تلگرام را از روی حافظه گوشی حذف کنید.
مشکل باز نشدن عکس ها در تلگرام+ آموزش/////
بعد از بروزرسانی باید حافظه تلگرام را از قست تنظیمات خود پیام رسان تلگرام حذف کنید. برای این کار مطابق شکل زیر عمل کنید.
مشکل باز نشدن عکس ها در تلگرام+ آموزش/////
در مرحله آخر باید به مدیریت فایل تلفن همراهتان مراجعه کنید و اطلاعات ذخیره شده مربوط به اپلیکیشن تلگرام را حذف کنید.
مشکل باز نشدن عکس ها در تلگرام+ آموزش/////
زمانی که وارد حافظه تلفن همراهتان شده اید باید هم به حافظه داخلی و هم به حافظه خارجی مراجعه کنید و وارد پوشه اندروید شوید.
مشکل باز نشدن عکس ها در تلگرام+ آموزش/////
در این مرحله پوشه تلگرام را لمس کنید و روی گزینه حذف یا delete کلیک کنید.

مشکل باز نشدن عکس ها در تلگرام+ آموزش/////

حال تمام اطلاعات شما حذف شده است، امیدواریم مشکل شما حل شده باشد.


منبع:yjc.irمطالب مرتبط با این پست: