فال کائنات اوشن

فال کائنات اوشن امروز

برگرفته از کارت های تاروت کائنات

مورخ : شنبه 31 فروردین

تاروت یکی از پر طرفدارترین فال‌ها از قدیم تا امروز است. این فال به شیوه‌های متنوعی انجام می‌شود. مهمترین آن‌ها تاروت کبیر، تاروت صغیر و تاروت کائنات هستند. در اینجا فال تاروت کائنات رو برای ماه های مختلف در اختیار شما گذاشتیم.


فروردین
 شخصی به شما پیشنهاد کاری فوق العاده عالی را خواهد داد بهتر است قبول کنید چون شما را به پیروزی و مقامات بالا خواهد رساند و شادی و نشاط را در زندگی برایتان به وجود خواهد آورد.

اردیبهشت
در زندگی تان باید با احتیاط کارهایتان را به انجام برسانید تا به دردسر های بزرگ مواجه نشوید بتوانید آرامش و آسایش را در خود به وجود بیاورید و به موفقیت برسید.

خرداد
 بهتر است در زندگی بیشتر مراقب خود باشید تا مشکلاتی بسیاری در شما ایجاد نشود شما می توانید خیلی زود به هدف و خواسته قلبیتان دست پیدا کنید و شادی را در خود به وجود بیاورید.

 تیر
 تغییر و تحولات اساسی در زندگی برایتان به وجود خواهد آمد شما می توانید در زندگی تان به پیروزی و آرامش دست پیدا کنید و به مقامات بالا و شادمانی خودتان را برسانید.

مرداد
به آرزوهای قلبی تان در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود میاورید بهتر است هر چه زودتر تلاش و کوشش بسیاری در زمینه کاری داشته باشید تا به پیروزی برسید.

 شهریور
 بهتر است افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید تا بتوانید در مسیرهای درست زندگی قدم گذاری کنید و شادی و نشاط را در خود به وجود بیاورید سعی کنید تا می توانید به زندگی خوشبین باشید.مهر
 اتفاقات دل انگیزی در زندگی برایتان رخ خواهد داد خبرهای خوب و خوشی به گوشتان خواهد رسید که باعث می‌شود بتوانید خیلی زود سربلندی و موفقیت را در خود به وجود بیاورید.

 آبان
هیچ گاه در زندگی راز دیگران را برملا نکنید با این کارتان فرد غیر قابل اعتمادی در بین اطرافیان تان خواهید شد و به دردسرهای فراوانی در زندگی تان دچار خواهید شد.

 آذر
 در زندگی شکرگزار نعمت های فراوان خداوند باشید تا خداوند برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود بیاورد و شما را به تمام هدف ها و خواسته های قلبی تان برساند.

 دی
شخصی می خواهد در زندگی برایتان مشکلات بسیاری را به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی مواجه کند بهتر است مراقب خود باشید تا در زندگیتان به دردسرهای فراوانی مواجه نشوید.

 بهمن
کارهایتان را روی هم تلنبار نکنید بهتر است با برنامه‌ریزی مرتب و منظم به تمام کارهای زندگیتان رسیدگی کنید و شادی و خوشبختی را در زندگی برای خود به دست بیاورید.

 اسفند
 به زودی راهی سفری باشکوه خواهید شد در این سفر اتفاقات خوشایندی برایتان رخ خواهد داد که موفقیت و سربلندی را در شما به وجود می‌آورد باعث می شود به تمام خواسته های تان دست پیدا کنید.مطالب مرتبط با این پست: