close
تبلیغات در اینترنت
فیسبوک روزانه ۱ میلیارد بازدید دارد

مجله ی سرگرمی و تفریحی
فیسبوک در گزارش فصل سوم میلادی آمار بازدید از این وب‌سایت را روزانه به طور میانگین ۱.۰۱ میلیارد نفر اعلام کرد. این آمار رشد ۱۷ درصدی فیسبوک را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. همچنین فیسبوک گزارش مالی این فصل را نیز منتشر کرد. فیسبوک در فصل سوم سال جاری موفق شد ۴.۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشد که ۱.۴۶ میلیارد دلار آن سود است. این اعداد رشدی بیشتر از ۴۰ درصد به نسبت سال گذشته را نشان می‌دهند. سرمایه‌گذاران منتظر هستند فیسبوک اطلاعاتی از درآمد اینستاگرام را هم  گزارش دهد. این…

فیسبوک روزانه ۱ میلیارد بازدید دارد

02 / 09 / 1394

فیسبوک روزانه ۱ میلیارد بازدید دارد

فیسبوک در گزارش فصل سوم میلادی آمار بازدید از این وب‌سایت را روزانه به طور میانگین ۱.۰۱ میلیارد نفر اعلام کرد. این آمار رشد ۱۷ درصدی فیسبوک را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

همچنین فیسبوک گزارش مالی این فصل را نیز منتشر کرد. فیسبوک در فصل سوم سال جاری موفق شد ۴.۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشد که ۱.۴۶ میلیارد دلار آن سود است. این اعداد رشدی بیشتر از ۴۰ درصد به نسبت سال گذشته را نشان می‌دهند.

سرمایه‌گذاران منتظر هستند فیسبوک اطلاعاتی از درآمد اینستاگرام را هم  گزارش دهد. این برنامه اشتراک گذاری عکس به تازگی تبلیغات خود را شروع کرده است اما فیسبوک میزان درآمد آن محرمانه نگه داشته.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیسبوک اعلام کرد که فصل خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌اند. زاکربرگ گفت که تمرکز آنها بر روی نوآوری و سرمایه گذاری بلند مدت بوده است و امیدوار هستند در آینده پیشرفت بیشتری داشته باشند.


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر