مدل مانتو دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی پاییزه

با شروع سال تحصیلی جدید انواع مدل مانتو دانشجویی ۲۰۱۸ با طرح های متنوع از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند که شما می توانید از بین این طرح های شیک مدل مانتو با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

 

مدل مانتو دانشجویی ۹۷ و یا همان ۲۰۱۸ در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود هستند که بهتر است خانم ها و دختران دانشجو طرح و رنگ این مدل مانتوها را بر اساس فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایند.

مدل مانتو دانشجویی 2018

مدل مانتو دانشجویی ۲۰۱۸ شیک و جدید

مدل مانتوهای دانشجویی و مدل مانتوهای اداری دارای طرح های ساده و رسمی هستند و اگر شما تمایل دارید در محیط دانشگاه ظاهر و تیپی ساده و در عین حال جذاب داشته باشید بهتر است مدل مانتوهای دانشجویی ساده را برای پوشیدن انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل مانتو دانشجویی ۲۰۱۸ را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل مانتو مشکی 2018

مدل مانتوی دانشجویی ۲۰۱۸

مدل مانتوهای دانشجویی در انواع طرح های مدل مانتو سنتی و مدل مانتو اسپرت و مدل مانتوهای کلاسیک طرح دار دوخته می شوند که انتخاب هر یک از این مدل به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. مانتوهای اسپرت دانشجویی را می توان از پرطرفدارترین انواع مدل مانتوها در بین دختران دانشجو محسوب کرد این مدل مانتوها دارای طرحی ساده و به روز هستند. مدل مانتوهای سنتی و کلاسیک دانشجویی نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی کلاسیک و ساده داشته باشید این مدل مانتوها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشند. برخی از مدل مانتوهای دانشجویی دارای تزییناتی خاص و زیبا هستند و اگر شما تمایل دارید از مدل مانتوهای طرح دار در محیط دانشگاه استفاده کنید بهتر است این مدل مانتوها را برای پوشیدن انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هر چقدر طرح و رنگ مانتوی دانشجویی ساده تر باشد تیپ شما ساده و رسمی تر به نظر می رسد.
انتخاب رنگ مانتوی دانشجویی یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. مانتوهای دانشجویی با رنگ های تیره و روشن نظیر مشکی و قهوه ای و سورمه و آبی و کرم و … برای محیط دانشگاه مناسب هستند و بهتر است شما در صورت امکان از پوشیدن مانتوها با رنگ های جیغ در دانشگاه خودداری کنید.

مدل مانتو دانشجویی بلند

مدل مانتو دانشجویی بلند

مدل مانتو دانشجویی کوتاه

مدل مانتو کوتاه برای دانشجویان

مدل مانتو دانشجویی اسپرت

مدل مانتو شیک و دانشجویی ۲۰۱۸

مدل مانتو بلند دانشجویی

مانتوی دانشجویی ۲۰۱۸

مدل مانتوی بلند و شیک دانشجویی

مدل مانتو دانشجویی

منبع:https://arga-mag.com

مطالب مرتبط