close
تبلیغات در اینترنت
معرفی چند کلید پرکاربرد در کیبورد

مجله ی سرگرمی و تفریحی
با استفاده از کلیدهای کیبورد می توانید سرعت عمل خود را در انجام امور افزایش دهید.   قانون طلایی برای حداکثر کارایی به هنگام کار با کامپیوتر استفاده از کیبورد است.هر دفعه که از ماوس استفاده می‌کنید، در واقع مانع هوش سرشار خود می‌شوید. به همین دلیل در این گزارش به معرفی کلیدهای تایید و لغو کیبورد می‌پردازیم.کلید تایید کیبورد همان Enter و کلید لغو، Esc است که در سمت چپ بالای کیبورد قرار دارد.   فشار دادن کلید Enter همانند کلیک بر روی دکمه‌های Ok، Save یا Search بر روی…

معرفی چند کلید پرکاربرد در کیبورد

09 / 04 / 1394

معرفی چند کلید پرکاربرد در کیبورد

با استفاده از کلیدهای کیبورد می توانید سرعت عمل خود را در انجام امور افزایش دهید.

 

قانون طلایی برای حداکثر کارایی به هنگام کار با کامپیوتر استفاده از کیبورد است.

هر دفعه که از ماوس استفاده می‌کنید، در واقع مانع هوش سرشار خود می‌شوید. به همین دلیل در این گزارش به معرفی کلیدهای تایید و لغو کیبورد می‌پردازیم.

کلید تایید کیبورد همان Enter و کلید لغو، Esc است که در سمت چپ بالای کیبورد قرار دارد.

 
فشار دادن کلید Enter همانند کلیک بر روی دکمه‌های Ok، Save یا Search بر روی پنجره‌های مختلفی است که به هنگام کار با کامپیوتر باز می‌شوند.
 
فشار دادن کلید Esc همانند کلیک بر روی دکمه‌های Close Cancel‌ و غیره است که به معنی لغو کاری است که در حال انجام بوده‌اید.
 
به عنوان مثال اگر در حال تماشای یک ویدئو در حالت Full-Screen‌ هستید، کلید Esc ویدئو را از آن حالت خارج کرده و به اندازه عادی باز می‌گرداند.

بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر