close
تبلیغات در اینترنت
هواوی P9

مجله ی سرگرمی و تفریحی
هواوی P9 هواوی P9 به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد X هواوی P9 X هواوی P9 به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد X ا:Huawei Huawei P9 گوشی هواوی پی 9 مشخصات هواوی پی 9 هوا

هواوی P9

01 / 10 / 1394

هواوی P9

هواوی P9

 

هواوی P9 به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد

 

 

در ماه اکتبر، شایعه ای منتشر شد که نشان می‌داد هواوی P9 به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد. ضمیمه آن شایعه، تصویری بود که نشان از قاب پشتی این گوشی داشت و جایگاه دو لنز دوربین و یک فلش در آن دیده می‌شد. اکنون به نظر می‌رسد که هواوی مسمم است تا P9 را با دوربین دوگانه ارائه کند.

امروز با فاش شدن مشخصات تازه، دارایی های این پرچمدار تایید شدند. طبق شایعات، این گوشی صفحه نمایش ۵.۲ اینچ AMOLED و احتمالا رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ خواهد داشت. بی شک چیپست این گوشی کایرین ۹۵۰ خواهد بود که پردازنده ای هشت هسته ای را به همراه پردازنده ی گرافیکی Mali-T880 و ۴ گیگابایت رم ارائه می‌کند. دیگر مشخصه ی این گوشی وجود دوربینی دوگانه در پشت خواهد بود.

اما هفته ی گذشته، یک شایعه در چین منتشر شده بود که خبر از معرفی هواوی P9 در ماه مارس و تقریبا یک سال پس از معرفی P8 می‌داد. همچنین مشخص شده که این گوشی در دو نسخه ی متفاوت عرضه خواهد شد. اگر به سمت راست تصویر منتشر شده و برچسب آن دقت کنید، یکی از آنها با نام “LTE” یاد شده در حالی که روی دیگری نوشته شده  “DELUX”. هواوی هیچ حرفی در مورد نسخه ی ویژه ی این گوشی نزده است اما طبق حدسیات نسخه ی دوم ،  P8 MAX خواهد بود و صفحه نمایش ۶.۲ اینچی با وضوح ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ اصلی ترین ویژگی های این گوشی را تشکیل خواهد دارد. همچنین این دستگاه نیز از کایرین ۹۵۰ به عنوان چیپ بهره خواهد برد و ۴ گیگابایت رم به همراه ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. انتظار می‌رود با اندروید از پیش نصب شده ی ۶.۰ مارشمالو ارائه شود.leak

منبع: phonearena


بعضی از مطالب سایت به دلیل مشکلات سرور , متن یا عکس مطلبشان حذف شده است.در صورت مشاهده ی چنین مطلبی از قسمت نظرات آن مطلب به ما اطلاع دهید تا مشکل برطرف شود.
با تشکر