آداب و رسوم عجیب در کشورهای مختلف

در هر نقطه از جهان آداب و رسومی وجود دارد که در نقطه‌ای دیگر دقیقا برعکس آن رواج دارد، برای مثل در یک منطقه خوردن تمام غذا در بشقاب بی‌احترامی به میزبان است و در منطقهٔ دیگر نوعی قدر‌دانی.

در این مطلب با چند رسم رایج از کشورهای مختلف آشنا می‌شویم.

ادامه مطلب
چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟

دروغ گفتن شاید ساده باشد اما پنهان کردن نشانه‌های دروغ چندان ساده نیست. تحقیقات نشان داده است که دروغگویان در نکات زیادی باهم مشترک هستند، در این مطلب چهار نکته درمورد نحوهٔ دروغ گفتن فرد دروغگو آورده شده است

30 عکس از برگزیدگان مسابقات عکاسی 2020

برندگان مسابقات بین‌المللی عکاس برتر منظره سال ۲۰۲۰ معرفی شدند.

بیش از ۳۸۰۰ هنرمند در این مسابقات شرکت کرد‌ه‌اند، اما فقط یک نفر به عنوان عکاس سال انتخاب می‌شود، در این دوره کلوین یوئن، عکاس ۲۴ ساله هنگ‌کنگی با عکس‌های مسحور کننده‌اش موفق به کسب این عنوان شد‌.

دانلود برنامه ی One DNS

One DNS – Faster, Private Internet & Unblock Sites عنوان یک اپلیکیشن برای افزایش سریع سرعت اینترنت می باشد که توسط Cholaware برای اندروید منتشر شده است. این نرم افزار با تغییر دی ان اس پیش فرض شما به 1.1.1.1 اجازه می دهد تا از حداکثر سرعت خط اینترنت خود استفاده کنید.

پوست صورت از چه سنی پیر میشود؟

پیری پوست صورت به مرور زمان تغییراتی می کند و بعد از سپری شدن سن بلوغ پوست به نهایت شفافیت و زیبایی خود می رسد اما با گذشت زمان به دلایل مختلف افتادگی و چین و چروک ظاهر می شوند.

ادامه مطلب