افزونه کاربردی برای فایرفاکس+ دانلود

مرورگر های اینترنت متعددی در بازار موجود است اما یکی از علت هایی که به محبوبیت مرورگر فایرفاکس افزوده است، وجود افزونه های متعدد برای آن است. این افزونه ها مانند یک اپلیکیشن کوچک به نرم افزار اصلی افزوده می شود و قابلیت های زیادی را با توجه به نیاز کاربر ارائه می کند.

افزونه StumbleUpon

این یک افزونه فوق العاده است که از سیستم StumbleUpon استفاده می کند تا در جست و جو های شما بهترین و مرتبط ترین وب سایت ها را انتخاب کرده و به عنوان نتیجه جست و جو به شما نشاد دهد.

 

لینک دانلودStumbleUpon

 

 

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه AnyColor

 

این افزونه امکان تغییر رنگ و ظاهر فایرفاکس را به هر رنگی که شما دوست داشته باشید فراهم می کند.

 

لینک دانلود AnyColor

 

 

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه TinyURL Generator

 

این یک افزونه بسیار کاربردی دیگر برای موزیلا است که با کلیک بر روی دکمه ی کوچک در گوشه پایین صفحه فایر فاکس یک URL کوتاه برای صفحه جاری تولید می کند.

 

لینک دانلود TinyURL Generator

 

 

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه WOT

 

این افزونه به مروری امن در فضای اینترنت به شما کمک می کند. در صورت تلاش برای ورود به وب سایتی که نا امن تشخیص داده شود این افزونه یک پیغام خطر به شما می دهد.

 

لینک دانلود WOT

 

 

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه AutoCopy

 

این افزونه برای کاربرانی مانند بلاگر ها که از کپی و پیست زیاد استفاده می کنند بسیار کاربردی است. با ازافه کردن این افزونه در صورت انتخاب هر قسمت از صفحه، آن بخش به صورت خوکار کپی می شود و میتوانید آن را در محل مورد نظر پیست کنید.

 

لینک دانلود AutoCopy

 

 

 

 

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه Adblock Plus

 

برای کاربرانی که از تبلیغات خسته شده اند این افزونه یک ضرورت است. با نصب این افزونه به راحتی از تمامی تبلیغات در صفحات مختلف آسوده خواهید بود.

 

لینک دانلود Adblock Plus

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس

افزونه Read Later

 

اگر شما از دسته افرادی هستید که تب های زیادی در مرورگر خو باز نگه می دارید برای آن که خواندن آن ها را به اتمام نرسانده اید، این افزونه با قابلیت ذخیره آن صفحات صفحه مرورگر شما را خلوت خواهد کرد.

 

لینک دانلود Read Later

 
7 افزونه کاربردی برای فایرفاکس


مطالب مرتبط با این پست: