تیتر عجیب روزنامه‌ کیهان درباره ورود زنان به ورزشگاه آزادی

تیتر عجیب و تفرقه برانگیز روزنامه‌ کیهان درباره ورود زنان به ورزشگاه آزادی؛

روزنامه کیهان دو تصویر از دخترانی که به راهپیمایی اربعین رفته‌اند و دخترانی که به استادیوم آزادی رفته‌اند را منتشر کرده و بالای عکس‌ها نوشته:

راهیان آزادگی

قربانیان آزادی !!

پنج چیز که باید از ویروس

پنج چیز که باید از ویروس "زیکا" بدانید

مارگارت چان، رییس سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه با اعلام وضعیت اضطراری عمومی، شیوع این ویروس را "رویدادی محیرالعقول" خواند.

وی گفت: "من اعلام می‌کنم که مجموعۀ میکروسفالی و دیگر آنومالیهای عصبی گزارش شده از آمریکای شمالی که پیشتر در سال 2014 در پلونزی فرانسوی نیز مشاهده شده بود، یک وضعیت اضطراری عمومی بین المللی را رقم زده است."

ادامه مطلب
رندترین شماره های موبایل به چه قیمتی و در دست کیست

رندترین شماره های موبایل به چه قیمتی و در دست کیست

رندترین شماره های موبایل

قیمت رند ترین شماره های موبایل

 

فکر می کنید اگر گوشی تلفن را بردارید و یک شماره رند را بگیرید چه کسی جوابتان را می دهد؟ پیش از انجام چنین کاری این نصیحت را ازما قبول کنید، که اکثر صاحبان شماره تلفن های رند، افراد سرمایه دار و مشهور هستند که به تماس شما پاسخ نمی دهند. البته برخی از شماره های رند نیز صاحبان مشخصی ندارند و این خط ها در دست یک نفر نمی مانند. در حقیقت این شماره ها همیشه توسط دلالان در حال  خرید و فروش هستند.

بعضی از این شماره ها آنقدر رند هستند که فقط کافیست یک بار آن ها را شماره گیری کنید، برای همیشه در ذهن شما ثبت می شوند و ممکن نیست به دست فراموشی سپرده شوند.این روز ها حکایت شماره  تلفن های رند در نزد گروهی از افراد، حکایت هرچه پول می دهی آش میخوری شده است. منتها با این تفاوت که فرق می کند این پول آش را از چه کسی قرار است بگیرید یا این که از کدام آش فروشی قصد خرید دارید...
ادامه مطلب
معاوضه زمین 700 میلیونی با یک کوزه

 

معاوضه زمین 700 میلیونی با یک کوزه

 

از شیراز، بازپرس شعبه 12 دادگاه ناحیه 2 شیراز گفت:  مجرم با این ادعا که کوزه مربوط به دوران صفویه است از سادگی مالباخته سوء استفاده کرده و کوزه ای که بنا به گفته کارشناس عتیقه اخیرا در شیراز ساخته شده با زمین شاکی به قیمت 700 میلیون تومان معاوضه کرده است.

شجاع افزود:عتیقه فروش متقلب بلافاصله با شناسنامه فردی که اکنون مشخص شده  صاحب آن فوت کرده زمین را به فرد دیگری فروخته و از کشور خارج شده است.
گفتنی است، اکنون مال باختگان برای برگشت اموالشان دست به دامن قانون شده اند.
بازپرس شجاع به مردم توصیه کرد، فریب افراد چاپلوس که معمولا با ظاهری آراسته افراد را به دام می اندازند، نخورند و پیش از انجام هر کاری با افراد مطلع و کارشناس مشورت کنند تا دچار چنین فرجامی نشوند.
به گفته وی تلاش مقامات قضایی و مراجع انتظامی برای دستگیری مجرم ادامه دارد.
منبع:http://www.yjc.ir/

 

 

دنیای عجیب و غریب آدم خواران قبیله گره گوری + تصاویر

دنیای عجیب و غریب آدم خواران قبیله گره گوری + تصاویر

 

راهبان خوفناک آدم خوار قبیله گره گوری را در عکس هایی که گردآوری شده است ببینید.

این راهبان از ترکیبی از ماری‌جوانا، الکل و مدیتیشن برای رسیدن به حالت تعلیق خود استفاده می‌کنند تا بتوانند خود را نزدیک‌تر به شیوا، یکی از خدایان هندو، نزدیک کنند.

کریستیانو اویستینِلی، عکاس ایتالیایی، به سراغ طایفه‌ی تبعید شده‌ی آگوری در شهر بنارس (واراناسی) در شمال هند رفته است. آن‌ها رسوم عجیبی از جمله خوردن گوشت، مدفوع و ادرار انسان دارند.

کریستیانو از زندگی واقعی این راهبان عکاسی کرده است. او می‌گوید: آن‌ها خیلی مرموز هستند و هندی‌ها به شدت از آن‌ها می‌ترسند. هندی‌ها می‌گویند که آن راهبان می‌توانند آینده را پیش‌بینی کنند، بر روی آب راه بروند و کارهای اهریمنی انجام دهند.

اعضای قبیله آگوری همچنین فکر می‌کنند که اگر خود را بدون هیچ پیش‌داوری در معرض مسائلی که دیگران تابو و آزاردهنده می‌دانند قرار دهند، می‌توانند در مسیر رسیدن به روشنگری و روشنفکری قدم بردارند.

از رسوم طایفه آگوری می‌توان به جویدن سرِ حیوانات زنده، رنگ زدن بدنشان به وسیله خاکستر اجساد آتش زده شده و همچنین انجام مدیتیشن در بالای اجساد اشاره کرد. آن‌ها در محل‌های مرده سوزانی زندگی می‌کنند، جایی که گفته می‌شود «لرد شیوا» و خدای «کالیما» در آنجا زندگی می‌کنند. تغذیه‌ی آن‌ها از بقایای چیزهایی است که دیگران در آنجا پرتاب می‌کنند. در واقع مرگ و فرسایش این راهبان را احاطه کرده است. طایفه‌ی آگوری از متعلقات دنیوی اجتناب می‌کنند و اغلب برهنه راه می‌روند. منطق آن‌ها نیز دوری از زندگی مادی و زمینی است و آن‌ها تمایل دارند بدن را در خالص‌ترین شکلش به نمایش بگذارند.

آگوری‌ها پیشینه‌ی خود را در قرن ۱۷ میلادی و شخصی به نام «بابا کینارام» جستجو می‌کنند. گفته می‌شود که او ۱۷۰ سال عمر کرد. تصاویری ازراهبان خوفناک آدم خوار قبیله گره گوری درفضای مجازی دست به دست شده که برای شما کاربران عزیز به نمایش می گذاریم.

اوباشی معروف به «گوسفند» در درگیری با پلیس پایتخت مغلوب شد

اوباشی معروف به «گوسفند» در درگیری با پلیس پایتخت مغلوب شد

 

یکی از اراذل و اوباش خطرناک شرق تهران در عملیات ضربتی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به دنبال درگیری و شرارت روز گذشته یکی از اراذل و اوباش به نام شرق تهران به هویت "احسان گوسفند" و شکایت تعدادی از شهروندان از این متهم متواری؛پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات ماموران در جهت دستگیری متهم آغاز و در نهایت مخفیگاه وی در حوالی خیابان استخر شناسایی شد؛ در ادامه عوامل این یگان مراتب را به مقام قضایی منعکس کردند.
ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با کسب دستور داديار دادسراي ناحيه 4 تهران مبنی بر جلب و دستگیری وی ماموران با انجام یکسری از شگردهای پلیسی و بکارگیری منابع اطلاعاتی موفق شدند متهم را یک عملیات پلیسی در سه راه استخر حین درگیری با ماموران دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پایگاه دلالت کنند.
سرهنگ علیرضا لطفی رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: متهم هم اکنون در اختیار پلیس قرار داد و بازجویی‌ها برای کشف سایر جرائم متهم ادامه دارد.
۸۲ درصد کاربران تلگرام زیر ۱۸ سال هستند

۸۲درصد کاربران تلگرام زیر ۱۸ سال هستند/ تعرفه قانونی صدور کارت ملی هوشمند چقدر است؟

 

محمد ابراهیم طریقت در نشست خبری روز سه شنبه گفت: افرادی که از تاریخ ۷۶.۱۲.۷ متولد شده اند وارد ۱۸ سال شده و می توانند در انتخابات امسال شرکت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه داشتن کد ملی و شناسنامه برای شرکت در انتخابات الزامی است، گفت: افرادی که بخواهند برای شرکت در انتخابات از چندین شناسنامه استفاده کنند این امکان برای آنها وجود ندارد و فقط آخرین شناسنامه صادر شده آنها دارای اعتبار و ملاک ما است و همچنین داشتن کارت شناسایی ملی و یا کارت هوشمند الزامی است.