close
تبلیغات در اینترنت
مجله ی تفریحی همه چیز - 32
گیاهان عضله ساز

مصرف زیاد گوشت تنها راه رشد حجم عضلات نیست و روش های متعدد دیگری برای جذب مواد مغذی لازم برای افزایش عضلات به شیوه ای سالم و با استفاده از گیاهان وجود دارد. اگر به دنبال گیاهانی برای عضله سازی هستید می توانید از سبزیجات اشاره شده در این مطلب استفاده کنید.

  • 22 / 02 / 1395
ادامه مطلب
خبر فوری:اعتصاب مردم و تعطیل شدن بازارها در آذربایجان غربی و کردستان

چند روزی از اردیبهشت ماه سال 95 میگذرد در شهرهایی از آذربایحان غربی و کردستان بازار ها تعطیل شدند.

در تاریخ  4 و 5 و 6/2/1395 روزهای شنبه و یکشنبه و دوشنبه مردم شهرهای پیرانشهر و سردشت از استان آذربایجان غربی و شهرهای بانه و سقز از استان کردستان و چند شهر دیگر به دلیل بسته شدن مرز ها و نرسیدن بارهایشان تمام بازار را تعطیل کردند این در حالی است که دیروز در تاریخ 5/2/1395 نماینده ی مردم شهرستان های پیرانشهر و سردشت از باز شدن مرز ها در امروز خبر داد که تا کنون هیچ مرزی باز نشده و هیچ باری به دست صاحبان نرسیده است.

اعتراض ها همچنان ادامه دارد و مردم در مقابل فرمانداری ها تجمع کرده اند.

این خبر برای اولین بار در سایت همه چیز منتشر شده است

روش های افزایش آتوریتی

پیج اتوریتی یا قدرت صفحه (به انگلیسی Page Authority) معیار سنجش رتبه صفحات مختلف سایت‌ها می‌باشد. این معیار توسط یک ماشین شناسایی الگوریتم رتبه‌بندی برای هر صفحه بر اساس معیار خاصی مانند تعداد صفحات لینک شده به این صفحه تعیین می‌شود. تفاوت پیج اتوریتی و دامین اتوریتی در این است که ممکن است آدرس یک صفحه از یک دامنه خاص نسبت به کل دامنه دارای تعداد لینک دریافتی بیشتری باشد بنابراین یکی از مهم‌ترین صفحات آن دامنه آدرس صفحه ای است که دارای رتبه پیج اتوریتی بیشتری است و می‌تواند رتبه پیچ اتوریتی از رتبه دامین آتوریتی در بعضی موارد پیشی بگیرد..

پیج آتوریتی چیست؟

پیج آتوریتی معیاری است که قدرت یک دامنه، یک صفحه و زیر دامنه ها در موتورهای جستجو را مشخص می کند. سایت moz.com بر اساس فاکتورهای متعددی (مانند بک لینک، کیفیت بک لینک ها، تعداد ایندکس های مفید، میزان اشتراک در شبکه های اجتماعی معتبر و…) عدد پیج آتوریتی را تعیین می کند.

 

با ما همراه باشید-همه چیز از همه جا در همه چیز